جزییات خبر

service details image

قالیشویی مناسب و معیارهای انتخاب

با زیاد شدن مشغله کاری و بالا بودن حجم کار، لزوم استفاده از یک موسسه نظافت حرفه ای بیشتر حس می شود. پونل انتخابی مناسبی برای قالیشویی می باشد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و تب خانه تکانی و پیدا کردن قالیشویی و مبل شویی مناسب داغ است. حال و هوای عید یادآور ماهی قرمز و سبزه و خرید قبل از سال تحویل است. از روزهایی که با ذوق برای شستن قالی‌ها به حیاط رفته و روی کف و آب ازطرفی به طرف دیگر سر می‌خوردیم خیلی نمی‌گذرد. معمولاً هر سال یا هر دو سال یکبار به سراغ شستشو مبل‌ها و فرش‌های منزل می‌رویم. با زیاد شدن مشغله کاری و بالا بودن حجم کار، لزوم استفاده از یک موسسه نظافت حرفه ای بیشتر حس می‌شود. اما ویژگی‌های قالیشویی های پونل چیست؟ در این مقاله شما را با المان‌های تاثیرگذار آشنا می‌کنیم.

post image
post image

مشاوره اصولی در قالیشویی مناسب

شستشو اسلامی قالیشویی مناسب

خدمات دیگر و تیم پشتیبانی قالیشویی مناسب

قالی‌ها دستباف که بیشتر اثری هنری محسوب می‌شوند تا کالایی برای استفاده روزانه معمولاً قیمت و ارزش بالایی دارند. در این موارد بهترین کار کمتر شستن این کالاهای نفیس است. به جای شستن بهتر است با استفاده از جاروبرقی یا شامپو فرش‌های با کیفیت با کمترین آسیب به نظافت آنها بپردازیم. خدمات دیگری که قالیشویی های حرفه ای و مناسب ارائه می‌دهند، رفوگری و ترمیم است. با توجه به مهارت متخصصین آن نتیجه‌های متفاوتی حاصل می‌شوند.

مراحل شستشو فرش در قالیشویی مناسب

استفاده از خدمات قالیشویی مراحلی دارد که با رعایت کردن اصولی و درست این مراحل بهترین نتیجه برای ما حاصل می‌شود. پیدا کردن قالیشویی مجاز اولین مرحله از این مراحل است. بسیار مهم است که بدانیم قالی‌های نفیس و فرش‌هایمان را به چه شرکتی و با چه سابقه کاری می‌سپاریم. بهترین کار استفاده از تجربه دیگران و تماس با صنف قالیشویی شهر برای اطمنیان از مجاز بودن آن شرکت است. مرحله بعدی ثبت سفارش است. هنگام انتخاب قالیشویی مورد نظر و با تماس با آن مرکز، مشاوری برای دیدن فرش و ثبت سفارش به محل مورد نظر شما فرستاده می‌شود. مشاور با برسی نوع و اندازه و تعداد فرش‌ها و با توجه به خدمات مورد نیاز قیمت را طبق تعرفه صنف قالیشویی به شما اعلام می‌کند. البته با اینکه به طور کلی قیمت با توجه به تعرفه صنف تعیین می‌شود اما گاهی با توجه به جنس فرش یا دستباف و قیمتی بودن آن و یا حتی خدمات اضافه یا آسیب پذیربودن قالی قیمت متغییر شده و به صورت توافقی تعیین می‌گردد. در ادامه قالی‌ها تحویل گرفته می‌شوند و به محل شستشو برده شده و پس از طی مراحل شستشو در زمان تعیین شده به مشتری بازگردانده می‌شوند. در تمامی این مراحل تیم پشتیبانی آماده خدمت رسانی و راهنمایی هستند.

پاک کردن انواع لکه ها

پاک کردن لکه‌ها اصولی دارد که در ادامه برای شما آورده ایم. برای پاکسازی لکه بهتراست ابتدا از پشت لکه شروع کنید با این کار از پخش شدن آن جلوگیری می‌کنید. همانند قالیشویی مناسب، استفاده از خدمات خشکشویی - آنلاین نیز رضایت شما را جلب می‌کند.

لکه گل و خاک

برای پاک کردن این مدل لکه‌ها کافی است یک سیب زمینی را برش زده و بر روی لکه بگذاریم تا مدتی بماند سپس لباس را در آب سرد غوطه ور کرده و با پودر رخت شویی بشوریم. اگر بعد از این مراحل هم لکه پاک نشد از یک پارچه آغشته به الکل استفاده کنید.

لکه خون و مایعات بدن

آب سرد دوای درد لکه‌های این چنینی است. در این موارد تنها کافی است تا لباس را زیر شیر آبسرد بگیرید. اگر با انجام این کار لکه همچنان باقی ماند. می‌توان محلولی از آب و نشاسته را بر روی لکه قرار داده و بعد از خشک شدن این ترکیب آن را از روی لباس برداشته و با آب سرد و شویده شستشو داد.

لکه آدامس

پاک کردن لکه آدامس بسیار راحت است تنها با قرا دادن تکه‌ای یخ روی آدامس آن را از لباس جدا کنید در صورت جدا نشدن آدامس از لباس از بنزین کمک بگیرید.

تماس با ما

قالیشویی مناسب و معیارهای انتخاب

  • تاریخ: 01 دی 1398

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و تب خانه تکانی و پیدا کردن قالیشویی و مبل شویی مناسب داغ است. حال و هوای عید یادآور ماهی قرمز و سبزه و خرید قبل از سال تحویل است. از روزهایی که با ذوق برای شستن قالی‌ها به حیاط رفته و روی کف و آب ازطرفی به طرف دیگر سر می‌خوردیم خیلی نمی‌گذرد.

ویروس کرونا از راه شستن فرش در قالیشویی منتقل می شود؟

  • تاریخ: 01 دی 1398

شروین شکوهی متخصص بیماری های عفونی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در پاسخ به این سوال که آیا ویروس کرونا از طریق شستن فرش در قالیشویی منتقل می شود یا خیر؟ گفت: از مردم خواهش می کنیم از این کارها دست برداند و امسال به فکر برگزار کردن عید نوروز نباشند.

بهترین روش برای شستن فرش دستباف

  • تاریخ: 01 دی 1398

آلوده شدن و کثیفی فرش در منزل امری اجتناب ناپذیر میباشد به خصوص اگر در منزل تان کودک هم داشته باشید . کثیفی فرش سبب کاهش جلوه و زیبایی آن میشود بنابراین شستشو و نظافت فرش امری ضروری است و اصول و قواعد خاص خود را دارد به خصوص اگر فرش شما دستبافت باشد.