نکات آموزشی

نکات اموزشی

نکات اموزشی پونل

blog image

لکه بری از فرش

  • تاریخ: 01 دی 1398

با وجود تمام تلاش هایی که ما در زمینه پاک سازی لکه فرش ها انجام می دهیم، فرش ها تنها تبدیل به یک قربانی بی زبان در زیر کفش ها و پاهای ما خواهد شد. دلیل اصلی آن هم آشنا نبودن ما با روش های تمیز کردن لکه فرش ها و نگهداری از آنهاست. پس بهتر است که تا می توانید رازهای تمیز کردن لکه فرش و نگهداری از آن ها بدانید.

blog image

تاثیرات جارو زدن مداوم فرش

  • تاریخ: 01 دی 1398

جارو زدن صحیح و مناسب فرش می تواند باعث افزایش طول عمر فرش شما شود. توجه‌داشته باشید که فرشهای خود را یکبار در هفته جارو بزنید.بهتر است که برای بالا بردن ماندگاری فرش، جارو زدن در جهت خواب پرزهای فرش انجام گیرد. برای جارو زدن سر جارو را به صورت مدام هی عقب جلو نکنید، زیرا آسیب جدی به بافت فرش میزند.

blog image

مراحل شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی پونل

  • تاریخ: 01 دی 1398

در این نوشته قصد داریم تا مراحل شستشوی قالی را در یک کارگاه قالیشویی شرح دهیم. پس ازدریافت فرش از شما و تحویل آن به قالیشویی، مراحل زیر پیش روی یک فرش است.

blog image

بهترین روش برای شستن فرش دستباف

  • تاریخ: 01 دی 1398

آلوده شدن و کثیفی فرش در منزل امری اجتناب ناپذیر میباشد به خصوص اگر در منزل تان کودک هم داشته باشید . کثیفی فرش سبب کاهش جلوه و زیبایی آن میشود بنابراین شستشو و نظافت فرش امری ضروری است و اصول و قواعد خاص خود را دارد به خصوص اگر فرش شما دستبافت باشد.