قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات قالی شویی پونل به شرح زیر می باشد:
ورود کاربران به وب‏‌سایت قالی شویی پونل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پونل از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
قوانین و مقررات و ضوابط قالی شویی پونل در وهله اول منطق بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین کسب و کار الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات بخش کاربر است. هرگونه تغییری در قوانین و مقررات قالی شویی پونل می بایست در این صفحه منتشر و اطلاع رسانی شود. بدین جهت استفاده از وبسایت و خدمات آنلاین پونل به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می باشد.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با ثبت اطلاعات خود اقدام به ثبت سفارش آنلاین یا استفاده از خدمات وبسایت قالی شویی پونل می کند.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات آنلاین پونل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پونل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شهر به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، یا سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا جشنواره ها، امکان دارد پونل برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که 5000538118 تنها شماره‌ای  است که پونل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان قالی شویی پونل، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پونل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@punel.ir   اطلاع دهید. همچنین 5000538118، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت سفارش را به اطلاع کاربران می‌رساند .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
قالی شویی پونل در جهت حقظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران نهایت تلاش خود را به کار گرفته و این موضوع را تضمین می کند.
پونل همچنین  تلاش می کند تا در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت قالی شویی پونل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
کلیه مطالب و محتوای سایت پونل از جمله لوگو، تصاویر، متن ها و ... متعلق به وبسایت punel.ir بوده و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مالک سایت حق پیگیرد قانونی را برای پونل محفوظ می دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
مشتریان پونل می توانند سفارشات خود را به صورت آنلاین از طریق وبسایت punel.ir به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته ثبت نمایند. سفارشات ثبت شده در خارج از وقت کاری ( 9 صبح الی 6 بعد از ظهر) در اولین روز کاری بعد از زمان ثبت سفارش بررسی می شوند. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پونل به وسیله ارسال کد ثبت سفارش از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند .
پونل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام کرده و ارائه خدمات خود را  متوقف کند. پونل موظف است کلیه سفارش‌‏ها و خدمات ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری را پردازش و ارسال نماید. حق قطع فروش و یا ارایه خدمات کلیه و یا بخشی از محصولات و خدمات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا یا عدم ارایه سرویس ، بدون اطلاع قبلی، برای قالی شویی پونل محفوظ است.

 

لطفاً منتظر بمانید...