درباره ما

کارخانه قالی شویی پونل در سال 1395 با اخذ پروانه کسب از وزارت صنعت، معدن و تجارت تاسیس شد. این قالی شویی اولین قالی شویی صد در صد مکانیزه کشور می باشد که با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های قالی شویی امکان ارائه خدمات را برای مشتریان به ارمغان آورده است. پونل آماده ارائه انواع خدمات شستشو و مرمت برای انواع فرش های ماشینی و دستی می باشد.
با توجه به نیاز مبرم هم استانی های عزیز به خدمات مدرن قالیشویی برآن شدیم تا قالیشویی پونل را با زیربنای 2000مترمربع در زمینی به مساحت 2500مترمربع جهت رفاه حال شما همشهریان گرامی احداث و افتتاح نماییم .
با توجه به موقعیت مناسب پونل و قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی استان گیلان این امکان فراهم شده است تا گستره خدمات خود را تا شعاع 60 کیلومتری امتداد ببخشیم و بتوانیم خدماتمان را به شهرها و مناطق بیشتری ارائه نماییم .
این قالیشویی در شهرک صنعتی رضوانشهر احداث شده و از مزایا و خدمات صنعتی مناسب و همچنین نظارت مستمر شرکت شهرکهای صنعتی برخوردار است . این واحد با بهرمندی از آب بدون املاح ، شستشوی مطلوب تری دارد و برای محافظت از محیط زیست پس آب تولیدی را در تسویه خانه صنعتی تصفیه کرده و بدون کمترین خسارتی به دامان طبیعت بازمی گرداند .
قالیشویی پونل مدرن ترین و پیشرفته ترین قالیشویی حال حاضر کشور است.این قالیشویی فرآنید شستشو را با دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی فرکانسی انجام می دهد و پس از آن با پرسرعت ترین آبگیرهای لوله ای ، آب فرش تا 98 درصد بدون آسیب دیدن و چروک ، خارج کرده و در نهایت در گرم خانه اتوماتیک و بهداشتی به صورت کامل خشک و سپس بسته بندی می شوند.
 

  • فن آوری ارتعاشی در شستشو (برای اولین بار در ایران).
  • بهره مندی از پر سرعت ترین آبگیر های دنیا ( ۳۰۰۰ دور در دقیقه ).
  • بهره مندی از گرم خانه کاملا اتوماتیک با قدرت خشک کنندگی صد تخته فرش در ساعت. 
  • رعایت اصول شرعی اسلامی در شستشوی فرش.
  • تحویل ۴۸ ساعته.
  • حمل و نقل ، کاور فرش و تعمیرات (ریشه و شیرازه) رایگان.
  • شستشو فقط و فقط با شامپو های با کیفیت و استاندارد.
  • حذف کامل شوینده های شیمایی که باعث آسیب جدی به بافت فرش می شود.در صورت درخواست مشتری شستشو با شوینده های نانو که باعث از بین رفتن لکه های بسیار بد و نرم شدن پرز های فرش و درخشندگی فرش و باعث طول عمر فرش و از بین رفتن بوی بد فرش ها می شود انجام می شود و در ضمن مواد نانو به صورت یک لایه محافظ روی الیاف فرش کشیده شده و از کثیف شدن سریع فرش جلوگیری و در شستشو آینده خیلی سریع تر تمیز و براق می شود.
  •  

ثبت سفارش از طریق:

شماره تماس های : 01344999 و 01344637770
لطفاً منتظر بمانید...