سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول کاربران

چه مدت طول می کشد که فرش من شسته شود؟

بطور متوسط 48 ساعت زمان برای طی مراحل کنترل، شستشو ،خشک کردن، کنترل نهایی و بسته بندی لازم است، علاوه بر آن زمان حمل و نقل مطابق برنامه هماهنگ شده با شما به آن اضافه می گردد..

آیا شما برای بردن فرش اثاثیه را هم جابجا می کنید؟

بله، اینکار هزینه ای ندارد. پرسنل ما آموزش دیده اند که اینکار را برای شما انجام دهند ما پیشنهاد می کنیم اقلامی نظیر وسایل الکترونیک، گیاهان و آباژورها را خودتان قبلاً جابجا کنید. ما جابجایی اغلب اثاثیه را که امکان انتقال ایمن آن وجود داشته باشد انجام می دهیم. چند قلم وجود دارد که ما جابجا نمی کنیم شامل پیانو، لوازم الکترونیک، ویترین چینی وکریستال، میز آرایش و تخت خواب و غیره ….

آیا شما لکه بری فرش را تضمیم می کنید؟

ما نمی توانیم پاک شدن تمام لکه ها را گارانتی کنیم، موادی هستند که میتوانند باعث تغییر رنگ دائمی الیاف فرش شما شده باشند، عمر و جنس الیاف فرش پارامترهایی هستند که در این زمینه تعیین کننده اند. متخصصین ما تلاش خود را برای پاک شدن لکه ها در پروسه شستشو انجام میدهند البته اگر استفاده از متدهای خاص لکه برداری مورد نیاز باشد آنها با شما هماهنگ خواهند کرد..

آیا با شستشوی فرش چروک های قبلی لبه ها از بین می دوند؟

ما این کار را گارانتی نمیکنیم ولی مشاهده کرده ایم که فرش هایی که قبلا در آبگیرهای غیر استاندارد دچار این مشکل شده اند پس از آبگیری در آبگیرهای لوله ای به مراتب بهتر از قبل شده و یا به وضعیت اولیه برگشته اند

با ما در تماس باشید