قالیشویی پونل

مجموعه قالیشویی پونل کار خود را با یک خط شست‌وشو و خشک کن به همراه دو ناوگان در بهمن سال 1395 آغاز کرد. این مجموعه که در شهرک صنعتی سکام پونل از توابع شهرستان رضوانشهر واقع شده است، از همان ابتدا سعی داشته تا از بهترین ، حرفه ای ترین و مجرب‌ترین پرسنل استفاده نموده تا بتواند بهترین خدمات را به خانواده‌های محترم گیلانی ارائه دهد. در همین راستا، کار این مجموعه از همان ابتدا با به‌روزترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های موجود در ایران آغاز شد. فضای کارگاهی پونل از لحاظ گستردگی در ایران بی‌نظیر بوده و به دلیل واقع شدن در کوهپایه‌های تالش از بهترین آب منطقه برای شست‌وشو بهره‌مند است.

یکی از مهم‌ترین دلایل رضایتمندی مشتریان از این مجموعه، به خاطر کیفیت بالای مواد شوینده‌ایست که برای شست‌وشوی فرش‌ها از آن استفاده می‌شود. این موضوع بدیهی است که هر ماده شوینده‌ای برای تمامی انواع فرش و انواع مختلف آب کارآمد نیست. به همین دلیل مجموعه پونل پس از تلاش‌های فراوان توانسته تا با راه‌اندازی یک آزمایشگاه مواد شوینده، بهترین ماده را برای شست‌وشوی فرش‌های استان گیلان با توجه به کیفیت آب، نوع فرش و نوع آلودگی که در این منطقه در فرش‌ها وجود دارد بسازد. تمامی این شامپوهای اختصاصی نیز در خط تولید یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه‌های کشور تولید شده و به دست مجموعه می‌رسند. لازم به ذکر است که مجموعه پونل تنها کارخانه شست‌وشو در کشور است که تمامی مواد شوینده خود را به طور اختصاصی و مرتبط به نیازهای خاص مشتریان تولید می‌کند.

هدف اصلی پونل پوشش کامل تمام شهرستان‌های استان گیلان بوده است. خوشبختانه از سال 95 تا کنون، تقریبا 15 شهرستان و توابع آن‌ها در منطقه غرب گیلان به طور کامل تحت پوشش این مجموعه هستند. به زودی نیز منطقه شرق گیلان و به تبع آن کل استان به راحتی تحت پوشش خدمات رسانی پونل خواهند بود.